Hakkımızda

TEKNOLOJİ VE TASARRUF

Net tekstil, 2000 yılından bu yana, dokuma ve örme kumaşların fason kesimi ile hizmetlerini sürdürmektedir. 

2000 metrekarelik alanda faaliyetlerini devam ettirmekte olup, çalışmalarına, açık en kumaşlar için; 5 adet, tüp kumaşlar için; 1 adet kesim masası kullanmaktadır. Kesim masalarının boyları 35 metre ile 28 metre arasında değişmektedir. Toplamda 6 adet kesim masası ve 2 adet otomatik kesim makinası ( cutter ) ile kesim kapasitesi; günlük 30.000 ile 35.000 adeti bulmaktadır. Mevcut olan bütün kesim masalarında, otomatik serim makinaları kullanılmaktadır.

Pastal çizimleri, bilgisayarlı cad sistemi ile hazırlanmaktadır. Bilindiği üzere bilgisayar ile yapılan otomatik çizimler, el ile kumaş üzerine yapılan çizimlere göre %5 ile %10 civarında kumaş tasarrufu sağlanmaktadır. 

Bilinen bir sektör lideri olarak, büyük veya küçük sayılabilecek her tür işletme ile çalışıyoruz. Olağanüstü kalitemiz, Net Tekstil’ in temel taşlarını oluşturur. Böylelikle yapılan her türlü kesim ve teknolojik işlemin arkasındaki itici güçtür; Müşterilerimize verdiğimiz bütün hizmetlerde, kullandığımız ekipman ve malzemeyi  en iyi şekilde sunuyoruz. Son derece rekabetçi bir alanda çalışıyoruz, bu yüzden biz de eğrinin önünde doğru durmamızı sağlamak için sürekli olarak teknoloji ve araştırmaya yatırım yapıyoruz. Kaliteye olan bağlılığımız, başarımızı ve sizin memnuniyetinizi garanti eder.

Doğru Kesilmiş Bir Kumaş, Kaliteli Bir Giysi Üretiminin İlk Adımıdır.

nettekstil-hakkimizda-2

MAKSİMUM KALİTE, MİNİMUM FİRE

Teknoloji
Tasarruf
Kalite
Müşteri Memnuniyeti

MİSYONUMUZ

Net Tekstil, her müşterisinin ihtiyaçlarını en yüksek seviyede karşılamak için geniş bir teknoloji sunmaktadır. Müşterilerimize; kalitelerinin davamını sağlamaları için üretimlerinin ilk aşamasında mutlak kar edecekleri çalışmaları yaparak, kesilecek olan kumaşlardan minimum fire ile üretim adetlerini arttırmak temel taşımızı oluşturmaktadır. Sektördeki en iyi bilinen isimlerden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Hizmetlerimizden nasıl yararlanabileceğinizi görmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Dokuma ve örme kumaşların kesiminde otomatik pastal kesici ( cutter ) kullanılır. Ürünlerinizin kesim sonrasında kalitesini kaybetmesini istemiyorsanız, profesyonel bir kesime ihtiyacınız olacaktır. Bu noktada bütün ihtiyaçlarınızı karşılacak olan ekipmanlara sahibiz.

Açık En ve Tüp Kumaşların Kesimi

Açık en ve tüp kumaş olmak üzere üretilmiş olan bütün kumaşların kesimlerini yapabilmekteyiz. Kesim öncesi yapılan hazırlıklar, kesim sonrasındaki işlemlerinizi daha kolay daha maliyetsiz bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sunar.

Dokuma Kumaşların Kesimi

Geniş bir yelpazesi olan dokuma kumaşların kesiminin %80′ ini yapabilmekteyiz. Kot ( Denim ) kumaşların dışında bulunan bütün dokuma kumaşların kesimleri yapılmaktadır.

Modelhane, Havalı Kesim Masaları, Otomatik Kesim Makinaları

Müşterilerimize verdiğimiz bütün hizmetlerde, kullandığımız ekipman ve malzemeyi  en iyi şekilde sunuyoruz. Son derece rekabetçi bir alanda çalışıyoruz, bu yüzden biz de eğrinin önünde doğru durmamızı sağlamak için sürekli olarak teknoloji ve araştırmaya yatırım yapıyoruz. Kaliteye olan bağlılığımız, başarımızı ve sizin memnuniyetinizi garanti eder.