Net Tekstil Kesimhane

Planlama

Tekstil üretimi, yoğun rekabeti de beraberinde getirmektedir; müşterilerilerimize daha iyi kalitede kesim imkanı sunmak, ve zamanında ürünlerini teslim etmek için yüksek planlama imkanını da profesyonel manada sunuyoruz. Bu noktada sizlere sunacağımız ayrıcalıklı teknoloji ve planlama, her işin başında gelir. Net tekstil kesimhane, planlamada erken teslim sürelerini, daha yüksek müşteri memnuniyeti seviyeleri ve daha yüksek verimlilik için uçtan uca kesim planlamasını gerçekleştirmenizi sağlar.

Modelhane ve Çizici Çözümleri


Modelhane


Performansımızı arttırmak için kullandığımız programlar ve çiziciler sayesinde, maksimum zamanı elde etmek için devamlı olarak işbirliği yaptığımız firmalarla teknolojimizi her zaman yenileme ihtiyacı içerisindeyiz.

Dokuma ve Örme Kesim Makineleri

Doğru Kesim


Benzersiz işçiliği yansıtacak şekilde özelleştirilmiş, makina parkurumuz, tekstil üreticilerine uygun bir planlama çözümü sunar. Bu da; doğru, hızlı ve kaliteli kesimin ilk adımıdır. Net tekstil, otomatik kesim makinaları ile beklentilerinizin üzerinde bir kalite yakalayacağınızı sizlere garanti eder.